top of page
  • Фото автораПрес-служба

У Новоселиці побували представники громад Житомирських та Луганських ОТГ


У Новоселиці в рамках обміну досвідом між громадами побували представники громадЖитомирських та Луганських ОТГ.

Гості цікавилися досвідом громад Буковини щодопідготовки та реалізації проектів зі створення системи оповіщення на випадок повені та інших надзвичайних ситуацій; підвищення готовності бюджетних установ;покращення системи управління відходами у громаді;розвиток інтегрованого простору міських поселень;впровадження систем енергозбереження у ДНЗ;поточними проектами в рамках молдовської програми.

З гостями із Житомирщини та Луганщини зустрілася міський голова Марія Нікорич та працівники міської ради, які брали участь у підготовці та реалізації міжнародних проектів. Міський голова поділилася досвідом підготовки і реалізації проектів транскордонної співпраці в рамках прграм "Україна-Румунія-Республіка Молдова" та "Україна-Молдова", в яких брала участь Новоселицька міська рада. Зокрема, щодо створення енергоефективного дитсадка на базі ДНЗ "Дзвіночок" у Новоселиці, який фінансувався Представництвом Європейського Союзу в Україні, в рамках Програми “Підтримка впровадження Української енергетичної стратегії у сфері енергетичної ефективності та відновлювальних енергетичних ресурсів” - конкурс “Підтримка енергоефективних заходів в малих містах України”; «Покращення транскордонного управління твердими побутовими відходами в Республіці Молдова, Румунії та Україні, завдяки якому виготовлені державні акти на право власності на земельні ділянки на яких будуть побудовані платформи, встановлено 10 платформ та закуплено 45 контейнерів для сортування та зберігання твердих побутових відходів, проведено відкриті торги по закупці сміттєвоза; проектах створення інвестиційного паспорта та системи візуалізації та іншими. Також розповіла про проекти з впровадження роздільного збирання сміття та "Спорт без кордонів" в рамках реалізації прогам транскордонного співробітництва.

Гостей цікавили питання підготовки проектів на конкурс, проблеми, які виникали під час їх реалізації та методи їх вирішення, питання спільного фінансування проектів та багато іншого.

Після зустрічі члени делегації побували у ДНЗ "Дзвіночок", оглянули платформи зі збирання сміття. Також побували у Новоселицькый ЦРЛ.

#візит #засідання

21 перегляд0 коментарів