• Прес-служба

Новосельчани візьмуть участь в обласному фестивалі-конкурсі писанок


У Новоселиці відбувся районний етап фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» серед закладів загальної середньої освіти.

У фойє районного будинку культури учні-переможці шкільних етапів конкурсу розписували писанки, які візьмуть участь у конкурсі для визначення юних майстрів, які представлять район на обласному етапі.

Також на центральній площі відбувся конкурс в номінації «Писанкове дерево». Крім того – визначили переможців у номінації «Великодній рушник».

Отож, у номінації «Писанкове дерево» у Новоселицькій ОТГ І місце посіла композиція Новоселицької ЗОШ №3, ІІ – Новоселицької гімназії, ІІІ – Маршинецького НВК.

У номінації «Великодній рушник»: Гранпрі отримали Інна Кіріяк та Інна Олійник (Новоселицький БДТ), також ІІІ місце отримав Святослав Формос (Слобідський НВК), Діна та Даша Латік (Новоселицька гімназія).

У номінації «Розпис Великодньої писанки»: І місце – Еліна Криган (БДТ), ІІ – Ліза Дуда (БДТ), Лоредана Рижко (Маршинецький НВК), ІІІ – Олександра Литва та Евеліна Фелечко (Новоселицька гімназія), Тетяна Мудряк (Новоселицька ЗОШ №3). Вітаємо з уміхом і бажаємо перемог на обласному етапі змагань.

#освіта #конкурс

62 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Право вибору банку для відкриття пенсійного рахунку - за пенсіонером

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon