top of page
  • Фото автораПрес-служба

У Новоселицькому ліцеї відбувся круглий стіл щодо впровадження екологічного проекту


Захід провели в рамках проекту "Крок за кроком до роздільного збору сміття", який реалізується за Програмою Східного Партнерства Територіального Співробітництва Україна-Молдова.

Круглий стіл, як перший захід інформаційної кампанії відкрила піар-менеджер проекту, керівник "Новоселицька Агенція Економічного розвитку та транскордонної співпраці" Світлана Скрикуляк, участь взяли секретар міської ради Вадим Рошка, координатор проекту Артем Якимець, директор КП "Новоселицька міська тепломережа" Віктор Агратіна, головний спеціаліст відділу освіти Жаклін Панасюк, директор ліцею Інна Калструк, педагоги та учні ліцею.

Учнів ознайомили з екологічними проектами, раніше реалізованими Новоселицькою міською радою за міжнародними програмами, які дали змогу започаткувати роботу в напрямку виховання належного ставлення до проблеми збирання та утилізації сміття, зміцнити матеріальну базу комунального підприємства, облаштувати спеціальні майданчики та започаткувати практику роздільного збору сміття. Нинішній проект спрямований на подальшу активізацію роботи в цьому напрямку, насамперед - у приватному секторі м. Новоселиця. Саме жителі міста, а на цьому етапі учні шкіл повинні допомогти у виборі найбільш ефективного способу роздільного збирання твердих побутових відходів. Для цього їм запропонували заповнити відповідну анкету, в якому, учасники анкетування мають змогу висловити думку, який спосіб збирання твердих побутових відходів міг би стати найбільш ефективним.

Подібні круглі столи пройдуть в учнівських та трудових колективах міста, після чого будуть визначені найбільш ефективні методи збору твердих побутових відходів у приватному секторі м. Новоселиця.

#проект #Новоселицькийліцей

133 перегляди0 коментарів