top of page
  • Фото автораПрес-служба

Навчання волонтерів


Впродовж чотирьох днів, з 17 по 20 квітня, у Новоселиці відбувалося навчання волонтерів, у рамках Проекту «Шлях до здорового життя через розвиток транскордонної спортивної інфраструктури». Чотирнадцять хлопців і одна дівчина – Анастасія Раца – вихованці Новоселицької ЗОШ №3 та Новоселицького медколеджу БДМУ, були відібрані спеціальною комісією для участі у проекті.

Тренери-волонтери – Олена Ротар та Ян Валош пропагували серед молоді здоровий спосіб життя. На початку тренувань Олена Ротар закликала їх учасників до дискусії: «Сучасна молодь здебільшого мовчить, «замикається» у собі. Хочеться живого спілкування, жвавого обговорення проблем пов’язаних зі здоровим способом життя, активної пропаганди. Ми навчатимемо вас і вчитемося разом з вами».

І справді, чотири дні навчань пройшли у дискусіях. Учасники тренувань не лише дослухалися до порад наставників, а й висловлювали думки з приводу, власне бачення вирішення проблем пов’язаних зі здоровим способом життя. Під час тренувань мова йшла про заняття спортом та їх користь для організму, про аматорський спорт, вплив систематичних занять спортом на емоційний та нервовий стан людини, користь спорту для людського організму та корисні види спорту, про відмову від шкідливих звичок, правильне харчування та ведення здорового способу життя. Вчилися веденню агітації та пропаганді здорового способу життя, організації та проведенню фізичних і спортивних заходів з цією ж метою.

Вже у травні набутими знаннями та навичками волонтери ділитимуться серед вихованців навчальних закладів міста, щодо пропаганди здорового способу життя.

Галина ГОЛОВЛЬОВА, асистент Проекту

«Шлях до здорового способу життя через транскордонну інфраструктуру»

#проект

47 переглядів0 коментарів