top of page
  • Фото автораПрес-служба

Новоселицькі школи в п'ятірці районої юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)


У Новоселиці протягом двох днів проходив І-ий районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Перед відкриттям учасники гри урочистою ходою пройшли містом, поклали квіти до пам’ятника загиблим землякам та меморіалу воїнам.

Урочисте відкриття І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбулося на території Новоселицького міського стадіону за участі заступника голови районної державної адміністрації І. Пазяка, заступника голови районної ради О. Цуркан, заступника міського голови С. Арсенія, заступника Новоселицького районного комісара С. Добруніка.

Учасники гри виконали Державний гімн України. Почесне право підняти український прапор отримала команда Топорівської ЗОШ- переможиця районного етапу в 2018 році. Начальник відділу освіти Аделіна Руснак привітала козацьке коло з нагоди відкриття гри та побажала їм успіху та достойної перемоги.

Конкурсні змагання тривали 20 квітня та 21 квітня. Вони проходили у номінаціях: "Добре діло", "Впоряд", "Ватра", "Срільба", "АК", "Ведун", "Медицина".

У суботу змагання завершилися. У загальному підсумку переможцями стали учені Тарасівецької ЗОШ, яка змагатиметься за перемогу у обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На ІІ-ій сходинці команда Новоселицької гімназії, на ІІІ-му місці - Новоселицький ліцей, на 4-му - НВК Боянська гімназія, і закриває п'ятірку кращих Новоселицька ЗОШ №3.

#змагання #освіта

73 перегляди0 коментарів