• Прес-служба

Новоселицькі школи в п'ятірці районої юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)


У Новоселиці протягом двох днів проходив І-ий районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Перед відкриттям учасники гри урочистою ходою пройшли містом, поклали квіти до пам’ятника загиблим землякам та меморіалу воїнам.

Урочисте відкриття І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбулося на території Новоселицького міського стадіону за участі заступника голови районної державної адміністрації І. Пазяка, заступника голови районної ради О. Цуркан, заступника міського голови С. Арсенія, заступника Новоселицького районного комісара С. Добруніка.

Учасники гри виконали Державний гімн України. Почесне право підняти український прапор отримала команда Топорівської ЗОШ- переможиця районного етапу в 2018 році. Начальник відділу освіти Аделіна Руснак привітала козацьке коло з нагоди відкриття гри та побажала їм успіху та достойної перемоги.

Конкурсні змагання тривали 20 квітня та 21 квітня. Вони проходили у номінаціях: "Добре діло", "Впоряд", "Ватра", "Срільба", "АК", "Ведун", "Медицина".

У суботу змагання завершилися. У загальному підсумку переможцями стали учені Тарасівецької ЗОШ, яка змагатиметься за перемогу у обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На ІІ-ій сходинці команда Новоселицької гімназії, на ІІІ-му місці - Новоселицький ліцей, на 4-му - НВК Боянська гімназія, і закриває п'ятірку кращих Новоселицька ЗОШ №3.

#змагання #освіта

72 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Інформація: фінансова звітність та матеріально-технічну базу КУ «Новоселицька публічна бібліотека»

Інформація про фінансову звітність та матеріально-технічну базу Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської Чернівецького району Чернівецької області ради та умови п

До уваги представників громадських організацій у сфері культури Новоселицької МТГ

У зв’язку з оголошенням конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської ради (25.11.2021), просимо Вас долучитись до участі у роботі конк

Оголошення про конкурс на посаду директора Комунальної установи "Новоселицька публічна бібліотека"

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на посаду директора Комунальної установи "Новоселицька публічна бібліотека" Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області Відповідно до Законів України «