top of page
  • Фото автораПрес-служба

Відбулася V сесія Новоселицької міської ради VІI скликання


Сесія внесла зміни до міського бюджету на 2018 рік.

Також прийнято рішення про надання згоди на добровільне приєднання Котелівської територіальної громади до Новоселицької об'єднаної територіальної громади:

"Відповідно до частини 5 статті 8-1 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», розглянувши пропозицію Котелівського сільського голови щодо приєднання, міська рада вирішила:

1. Надати згоду на добровільне приєднання територіальної громади села Котелеве, Котелівської сільської ради до Новоселицької міської ради Новоселицької об'єднаної територіальної громади Чернівецької області з центром у місті Новоселиця." - йдеться у рішенні.

Затверджено Програму розвитку фізичної культури і спорту Новоселицької об’єднаної територіальної громади на 2015 – 2020 роки в новій редакції, положення про відділи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради.

Сесія розглянула пропозиції Новоселицької районної ради щодо безоплатної передачі майна із спільної власності територіальних громад м. Новоселиця та сіл Новоселицького району у власність Новоселицької ОТГ в особі Новоселицької міської ради. Щодо пропозицій, які стосуються районного будинку культури та РФОК "Колос", рішення відклали для вивчення. КП "Аптека № 26" приймуть у комунальну влачність громади з 1 липня 2018 року. Також депутати прийняли звернення стосовно передачі у комунальну власніть Новоселицької громади приміщень за адресами; вул. калова,7 та Центральна, 37. Крім того міська рада звернеться до Мамалигівської та Магальської ОТГ і районної ради з пропозиціями щодо спільного фінансування до 1 січня 2019 р. РФОК "Колос".

Також сесія прийняла рішення щодо об'єктів, на які будуть виділені кошти з державного бюджету як субвенція на розвиток інфраструктури.

Прийнято низку рішень з питань землевпорядкування, розглянуто депутатські звернення.

#сесіяміськради

86 переглядів0 коментарів