• Прес-служба

«Спорт для всіх» у Новоселиці


У Новоселицькій міській раді відбувся семінар "Спорт для всіх" за проектом "Шлях до здорового життя через розвиток транскордонної спортивної Інфраструктури".

З вітальним словом до учасників заходу звернулася міський голова м. Новоселиця Марія Нікорич. У часть у заході взяли мер міста Унгени Александру Амброс, представники державних адміністрацій міста Унгени (Республіка Молдова) та Новоселицького району, регіонального центру сталого розвитку (Республіка Молдова), депутати міської ради, представники комунального підприємства «Новоселицький районний фізкультурно- оздоровчий клуб "Колос", тренери спортивних клубів, представники спортивних шкіл, громадських організацій, спортивних асоціацій та клуби, засоби масової інформації, а також голова Чернівецького обласного центру «Спорт для всіх» Георгій Мазурашу.

Про значення проекту для обох міст побратимів розповів мер міста Унгени Александру Амброс. З проблематикою, а також Національною та місцевою стратегією щодо розвитку фізичної культури та спорту, особливості національного законодавства стосовно спорту в Україні голова РФОК «Колос» Георгій Кіріл.

Також учасники семінару обговорили національні та місцеві стратегії фізкультури і спорту в Україні та Молдові; міжнародну практику концепції «Спорт для всіх»; напрями та перспективи розвитку спорту в навчальних закладах Новоселиці; актуальність, мотивацію та зацікавленість у спорті та здоровому способі життя.

#проект

84 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon