• Прес-служба

Школи громади розпочали творчі звіти


У Новоселицькому РБК пройшов традиційний творчий звіт Новоселицької ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів.

Директор школи С. Кока звернувся до вчителів, батьків, дітей, громадськості міста з подякою, він розповів про успіхи школи, а вони є досить серйозними: перелічити всі нагороди вихованців школи на олімпіадах, змаганнях і конкурсах непросто.

Усмішки і оплески глядачів і гостей довели, що школа – на правильному шляху в навчанні і вихованні. У виступі директора школи Кока С.А. був зроблений аналіз роботи усього педагогічного та учнівського колективів, висловлена подяка батькам за підтримку у вирішенні всіх господарських, навчально-виховних проблем школи.

Вручення грамот та в подарунків за різні досягнення учнів і педагогів у предметних олімпіадах, зал зустрів оплесками і повагою до складної, наполегливої щоденної вчительської праці.

Вручення нагород провели начальник відділу освіти РДА А. Руснак,Новоселицький міський голова М. Нікорич, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Л. Єремейко, директор школи С. Кока та голова батьківського комітету, член виконкому міськради Ф. Пинзар

За багате і змістовне життя школи, рішенням батьківського комітету, всім класам і переможцям змагань і олімпіад вручено подарунки, солодощі та подяки.

Взагалі результати в навчанні і вихованні учнів дають можливість школі посідати високе місце в рейтингу серед інших шкіл району, а учням розвивати в собі найкращі риси: добро, людяність, милосердя, справедливість, толерантність, любов до школи.

#освіта

22 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Право вибору банку для відкриття пенсійного рахунку - за пенсіонером

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon