top of page
  • Фото автораПрес-служба

На День перемоги у Новоселиці


Сьогодні у м. Новоселиця урочистою ходою під супровід духового оркестру від будівлі міської ради та райвійськкомату пройшла хода з нагоди Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Представники трудових колективів, установ і організацій, учнівська молодь поклали вінки і квіти пам’ятника загиблим новосельчанам у міському парку, де молебень провів о. Євген Беженар.

Біля меморіалу слави у парку мітинг, присвячений Дню перемоги, відкрила міський голова М. Нікорич. Також участь в святковому заході взяли участь І-ий заступник голови районної державної адміністрації К. Поп, голова районної ради Д. Вакарюк, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, Новоселицької районної ради ветеранів, ветерани війни, воїни-інтернаціоналісти, військовослужбовці, учасники АТО, трудові колективи, учнівська та студентська молодь, жителі міста, які прийшли на святкування з червоними маками – символом пам’яті усіх полеглих.

До учасників мітингу звернувся ветеран Другої світової війни Василь Бездушний. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих у роки Другої світової війни та тих, хто відійшов у вічність уже в мирний час. Молебень відслужив о. Петро Горбуль.

Учні ЗОШ №3 підготували виступ присвячений ветеранам.

Урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися в усіх населених пунктах Новоселицької об'єднаної громади.

#ветерани #святкування

74 перегляди0 коментарів