top of page
  • Фото автораПрес-служба

Відбулося засідання виконкому міськради


Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради. Міський голова М. Нікорич звітувала про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року.

Виконком затвердив кошторисну документацію на об’єкти: «Реконструкція 8-ми квартирного житлового будинку з нежитловими приміщеннями під дитячий дошкільний заклад з навчальними приміщеннями по вул. Буковинській, 2 в с. Слобода Новоселицького району Чернівецької області (коригування)», «Капітальний ремонт приміщення з встановленням глядацьких трибун на стадіоні с. Строїнці Новоселицького району Чернівецької області», «Капітальний ремонт ділянки пішохідної алеї (відновлення покриття) в міському парку в м.Новоселиця Чернівецької області», а також ремонт ділянки дороги у с. Рингач.

Затверджено робочий проект відводу зливових вод від садиб в районі вулиць Хотинського Повстання, Кузьми Галкіна в м. Новоселиця, списків дітей пільгових категорій, які будуть оздоровлюватись в пришкільних таборах закладів загальної середньої освіти Новоселицької ОТГ та вартості харчування.

Прийнято низку рішень з питань життєдіяльності Новоселицької громади.

#виконком #засідання

67 переглядів0 коментарів