• Прес-служба

Новоселицький ліцей та Центр туризму здобули Гран-прі вчительського фестивалю


Сьогодні, у День вишиванки відбувся фестиваль-конкурс самодіяльної творчості працівників освіти району та ОТГ Новоселиччини під гаслом «Таланти твої, освітянська родино!».

Учасники фестивалю представили десятки найрізноманітніших номерів у різних жанрах, вразивши журі настільки, що було прийнято рішення не визначати призові місця. Однак Гран-прі і премію ім. Марії Сижерян було присуджено: її розділили колективи Новоселицького ліцею та Районного центру краєзнавства і туризму. Також приз облпрофспілки працівників освіти і науки отримала Костичанівська ЗОШ. Всі інші колективи були нагороджені грамотами за учать та грошовими преміями.

Серед гостей свята були голова районної державної адміністрації Є. Бойко, перший заступник голови райдержадміністрації К. Поп та міський голова Новоселицької ОТГ М. Нікорич.

Після оцінювання членами журі найкращі колективи були нагороджені грамотами.

#фестиваль

74 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Як фізичній особі отримати документ, що засвідчує його реєстрацію у Державному реєстрі?

Головне управління ДПС у Чернівецькій області роз'яснює, що для отримання фізичною особою - громадянином України документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників подат