top of page
  • Фото автораПрес-служба

Святкують шкільні родини: Новоселицький ліцей


Всю шкільну родину Новоселицького районного ліцею об’єднали звітні загальношкільні батьківські збори під назвою «Сузір’я талантів».

Концерт розпочався з виступу вчителів зі своєю музично-хореографічною композицією «Буковина-багатонаціональний край», яка виборола Гран-Прі на фестивалі педагогічної самодіяльності «Таланти твої, освітянська родино».

Директор ліцею Інна Каліструк привітала всіх присутніх зі святом, відзначила всі перемоги шкільної родини протягом 2017/2018 навчального року, подякувала всім батькам, вчителям та дітям за підтримку та їхню неоціненну працю, зазначивши, що всі ми разом є однією великою родиною, сузір’ям, де найяскравішими зірками сяють шкільні обдарування.

На свято завітали також і гості – голова Новоселицької об’єднаної громади Марія Нікорич та завідувач районного методичного кабінету Сергій Власов, які виступили з привітальним словом та нагородили директора та вчителів грамотами за сумлінну працю.

На святі всі учні ліцею мали змогу показати всі свої таланти: танці, співи, вірші… Кожен учень сяяв як зірочка у яскравій та неповторній галактиці нашого ліцею.

#освіта #святкування

29 переглядів0 коментарів