• Прес-служба

Святкують шкільні родини: Новоселицький ліцей


Всю шкільну родину Новоселицького районного ліцею об’єднали звітні загальношкільні батьківські збори під назвою «Сузір’я талантів».

Концерт розпочався з виступу вчителів зі своєю музично-хореографічною композицією «Буковина-багатонаціональний край», яка виборола Гран-Прі на фестивалі педагогічної самодіяльності «Таланти твої, освітянська родино».

Директор ліцею Інна Каліструк привітала всіх присутніх зі святом, відзначила всі перемоги шкільної родини протягом 2017/2018 навчального року, подякувала всім батькам, вчителям та дітям за підтримку та їхню неоціненну працю, зазначивши, що всі ми разом є однією великою родиною, сузір’ям, де найяскравішими зірками сяють шкільні обдарування.

На свято завітали також і гості – голова Новоселицької об’єднаної громади Марія Нікорич та завідувач районного методичного кабінету Сергій Власов, які виступили з привітальним словом та нагородили директора та вчителів грамотами за сумлінну працю.

На святі всі учні ліцею мали змогу показати всі свої таланти: танці, співи, вірші… Кожен учень сяяв як зірочка у яскравій та неповторній галактиці нашого ліцею.

#освіта #святкування

27 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Сьогодні - 19 квітня 2021 останній день сплати

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, останній день сплати за березень: фізичними особами – підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, особами,

Податківці запрошують на онлайн зустріч продавців пально - мастильних матеріалів

Питання: «Новації: сплата податків, ліцензування і проведення перевірок у продавців паливно-мастильних матеріалів. Застосування штрафних санкцій за порушення законодавства при продажу підакцизних това

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon