• Прес-служба

У навчальних закладах Новоселицької ОТГ пролунав останній дзвоник


У цей особливий травневий день останній дзвоник запросив на подвір’я учнів шкіл Новоселицької громади. Особливо хвилюючим це свято було для випускників-дев’яти- та одинннацятикласників, які сьогодні покидають поріг рідної школи і вступають в новий етап юного життя.

На шкільні свята прибули багато гостей: схвильовані матусі й татусі, численні друзі. Традиційно уже привітати учнів із закінченням навчального року прийшли керівники і депутати міської ради ОТГ, старости, представники відділу освіти РДА, настоятелі храмів, керівники підприємств і установ громади.

Як годиться, на лінійках підбивали підсумки начального року, відзначали кращих учнів шкіл, котрі здобули протягом навчального року безліч перемого на конкурсах, олімпіадах, змаганнях, а також показали високі досягнення у навчанні та брали активну участь у житті навчальних закладів.

Завершились урочистості традиційним останнім дзвоником, який всіх закликав на завершальний урок у цьому навчальному році.

#освіта #школа

44 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Право вибору банку для відкриття пенсійного рахунку - за пенсіонером

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2021 року № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у

Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon