• Прес-служба

У навчальних закладах Новоселицької ОТГ пролунав останній дзвоник


У цей особливий травневий день останній дзвоник запросив на подвір’я учнів шкіл Новоселицької громади. Особливо хвилюючим це свято було для випускників-дев’яти- та одинннацятикласників, які сьогодні покидають поріг рідної школи і вступають в новий етап юного життя.

На шкільні свята прибули багато гостей: схвильовані матусі й татусі, численні друзі. Традиційно уже привітати учнів із закінченням навчального року прийшли керівники і депутати міської ради ОТГ, старости, представники відділу освіти РДА, настоятелі храмів, керівники підприємств і установ громади.

Як годиться, на лінійках підбивали підсумки начального року, відзначали кращих учнів шкіл, котрі здобули протягом навчального року безліч перемого на конкурсах, олімпіадах, змаганнях, а також показали високі досягнення у навчанні та брали активну участь у житті навчальних закладів.

Завершились урочистості традиційним останнім дзвоником, який всіх закликав на завершальний урок у цьому навчальному році.

#освіта #школа

45 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Інформація: фінансова звітність та матеріально-технічну базу КУ «Новоселицька публічна бібліотека»

Інформація про фінансову звітність та матеріально-технічну базу Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської Чернівецького району Чернівецької області ради та умови п

До уваги представників громадських організацій у сфері культури Новоселицької МТГ

У зв’язку з оголошенням конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Новоселицька публічна бібліотека» Новоселицької міської ради (25.11.2021), просимо Вас долучитись до участі у роботі конк