top of page
  • Фото автораПрес-служба

Відбувся круглий стіл в рамках міжнародного проекту


У Новоселиці відбулося засідання круглого столу в рамках проекту "Крок за кроком до роздільного збору побутових відходів ", участь вякому взяли роедставники Новоселицької РДА, міжрайонного відділу досліджень ДУ "Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ", підприємці, фермери, населення приватного сектору м. Новоселиця.

Круглий стіл, вже другий захід у рамках проекту, відкрила Новоселицький міський голова М. Нікорич, яка ознайомила присутніх з основною метою і шляхами реалізації проекту, а також попереднім досвідом участі у подібних проектах.

Про хід імплементації розповів координатор проекту "Крок за кроком до роздільного збору побутових відходів " А. Якимець. Начальник Управління економіки та розвитку інфраструктури РДА Л. Істратій розповіла про ситуацію у сфері охорони довколишнього середовища та збирання відходів у районі та проблематику цього питання. Начальниук відділу лабораторних досліджень В. Хмель зупинився на питанні несанкціонованих сміттєзвалищ та їх впливу на здоров'я жителів Новоселиччини, також виступив директор КУ "Новоселицька міська тепломережа" В. Агратіна. Також виступили жителі імста і представники організацій.

Провела круглий стіл голова "Новоселицької Агенції Економічного розвитку та транскордонної співпраці" С. Скрикуляк.

#проект

19 переглядів0 коментарів