top of page
  • Фото автораПрес-служба

День захисту дітей у Новоселиці


У День захисту дітей, відбулися заходи у навчальних закладах громади. Пройшли святкові "ранки" в дитсадках міста і сіл. Вихованців ДНЗ "Дзвіночок" та "Ясне сонечко". З подарунками до дітей завітав заступник голови міської ради Д. Шова.

Також з нагоди свята у місті Новоселиця були проведені змагання з настільного тенісу. Новоселицький районний центр спортивного туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів змагання з подолання смуги перешкод у міському парку. На стадіоні відбувся традиційний футбольний турнір пам'яті тренера, директора ДЮСШ (освіти) - Г.І. Коваленка. Перше місце виборола команда с.Бояни, друге – с. Тарасівці, третє місце – с. Рокитне. Окрім того, найкращі гравці були нагородженні пам’ятними грамотами ДЮСШ.

На центральній площі Новоселиці відбувся звітний концерт гуртківців Будинку дитячої творчості під назвою «КРАЇНА ДИТЯЧИХ МРІЙ», присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Нудьгувати не довелося нікому, всі присутні на святі насолоджувалися співом вокальної студії «МІКС», «Дрім тайм», «ДоРеМі», Анастасії Івасюк, Андрія Гульпе, Каталіни Бойко, Олексія Тодеріки, Марії Гурдіш (керівники Аліна Маєруца та Діана Бабина). Для них танцювали хореографічні колективи «Натхнення» (керівник Олена Топорчан) та «Pride»(Ірина Банар).

Невід’ємної частиною свята стала виставка робіт гуртківців декоративно-прикладного відділу, яка продемонструвала високі творчі здібності та вміння дітей.

На святі були присутні начальник відділу освіти районної державної адміністрації – Руснак Аделіна Іванівна, та головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації – Панасюк Жакліна Флорівна.

Усіх присутніх зі святом привітали А. Руснак та директор Будинку дитячої творчості Л. Гуцуляк, яка вручила грамоти переможцям районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів.

Крім того, цього дня відбулися й інші заходи з нагоди свята, зокрема, до Дня захисту дітей Церква Християн Адвентистів Сьомого Дня привітала подарунками дітей з м. Новоселиця та с. Маршинці.

Пройшли святкові заходи і у селах Новоселицької громади.

#святкування

62 перегляди0 коментарів