top of page
  • Фото автораПрес-служба

На сесії міської ради представили нового депутата та прийняли десятки рішень з питань землеустрою


Відкрили VII сесію Новоселицької міськради ОТГ хвилиною мовчання на вшанування памяті загиблих на сході України.

Після цього голова територіальної виборчої комісії Анатолій Головльов привів до присяги і вручив посвідчення депутата міської ради Анатолію Хорошенюку, лікарю-стоматологу Слобідської амбулаторії. Хорошенюк - наступний у списку депутатів Новоселицької міськради від ВО «Батьківщина" (нещодавно пішов з життя депутат міської ради Валерій Єфтемій).

На сесії прозвітував голова комісії з реорганізації Маршинецької, Рингацької, Рокитненської, Слобідської, Строїнецької сільських рад шляхом приєднання до Новоселицької міської ради Сергій Арсеній.

Прийняті рішення "Про внесення змін до рішення 5 сесії Новоселицької міської ради 7 скликання від 26.04.2018 року №5/8 "Про затвердження переліку проектів, які будуть фінансуватися за рахунок субвенці з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури обєднаних теритріальних громад в 2018 році"; "Про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року", "Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік".

Затверджено "Положення про порядок та умови проведення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та перевезення твердих побутових та негабаритних відходів на території Новоселицької міської ради в новій редакції"; "Положення про відділ цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та оборонно – мобілізаційної роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради".

Сесія прийняла рішення, які встановлюють ставки і пільги із сплати земельного податку на 2019 рік, а иакож із сплати на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік.

Депутати розглянули понад 70 питань землеустрою, з кожного прийнято відповідне рішення.

#сесіяміськради

63 перегляди0 коментарів