top of page
  • Фото автораПрес-служба

Новоселиці туристи-водники здобули призові місця на обласних змаганнях


30-31 травня в Чернівецький області був проведений Чемпіонат з водного туризму серед учнівської молоді. У чемпіонаті брали участь катамарани четвірки (С-4) та двійки (С-2). Програма змагань складалась з трьох дистанцій: «Спринт» (гонка до 3км.), «Ралі» (гонка до 18 км.) та «Рятувальні роботи», - повідомив заступник директора центру спортивного туризму Микола Княгницький.

У підсумку змагань новоселицькі водники зайняли перше місце в класі С-4 та друге місце в класі С-2, а це впевнена перемога в загальнокомандному заліку.

Честь новоселиччини захищали: Дорофтей Вадим, Ністрян Максим, Кіріл Марін, Єнакій Георгій, Бешлеу Іван, Андрусяк Олександр.

Також наймолодші учасники, екіпаж нашого центру туризму: Штефанеса Іван, Дорофтей Олег, Ксьонзов Василь, Бойко Віталій показали третій результат на дистанціях Спринт та Ралі.

"До речі, таке досягнення водники Новоселицького району показують вже четвертий рік поспіль. На жаль з кожним роком зменшується кількість команд що приймають участь в цих змаганнях. А це впливає на підвищення майстерності учасників. Та й матеріальна база вже років 9-10 не оновлювалась. Дякуємо волонтерському спорядженню, яке нам дає використовувати Новоселицька міська рада та Маршинецька сільська рада", - зазначив Микола Княгницький.

#спорт #туризм

19 переглядів0 коментарів