• Прес-служба

Виконком Новоселицької міської ради розглянув низку нагальних питань


Про наслідки негоди, яка завдала значної шкоди місту, а також селам Новоселицької ОТГ доповів членам виконкому заступник міського голови Сергій Арсеній на засіданні виконкому Новоселицької міської ради.

Злива і шквальний вітер валили дерева, обривали лінії енергопостачання, зривали дахи будівель установ, підприємств та у приватному секторі.

Ліквідація наслідків стихії триває. Міська рада сподівається на підтримку влади району, оскільки власних коштів резервного фонду не достатньо.

Виконком прийняв план роботи на друге півріччя 2018 року. Затверджено нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для КП «Новоселицька міська тепломережа», оскільки, згідно з чинним законодавством, вивезення твердих побутових відходів не може входити в тариф з утримання будинків і споруд.

Виконком розглянув і затвердив, з певними зауваженнями, план заходів щодо покращення виконання міського бюджету на 2018 рік, затверджено перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам Новоселицької ОТГ та мають економічну, соціальну та екологічну користь для громади.

Також затверджено протокол постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення.

Вже цього року планується завершити відключення всіх приватних споживачів від централізованого опалення та переведення на автономні системи. Прийнято рішення «Про видалення зелених насаджень на території Новоселицької міської ради», «Про забезпечення збереження кабельних ліній електрозв’язку на території Новоселицької міської ради», розглянуто низку заяв громадян.

#виконком #засідання

0 перегляд
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon