top of page
  • Фото автораПрес-служба

У рамках Проекту «Шлях до здорового життя через розвиток  транскордонної спортивної інфраструктури»


У рамках Проекту «Шлях до здорового способу життя через розвиток транскордонної спортивної інфраструктур», у Новоселиці впродовж останніх двох тижнів відбуваються промоакції.

У їх організації та проведенні активну участь беруть волонтери з числа студентів Новоселицького медичного коледжу БДМУ та старшокласників навчальних закладів міста, які не так давно проходили навчання відповідно до цього ж Проекту. Так, волонтери допомагали у підготовці і проведенні футбольного турніру присвяченого пам’яті дитячого тренера Коваленка Г.І., майстер-класу з футболу, турніру з піонерболу, «Веселих стартів», різноманітних флешмобах тощо. З поставленими завданням волонтери справилися на відмінно. За кошти передбачені Проектом ГО "Новоселицка агенція економічного розвитку та транскордонноїспівпраці" придбало спортивний інвентар для навчальних закладів міста.Різноманітні м’ячі, обручі, скакали – все дітворі передала міський голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич. Також усі учасники промоакцій отримали морозиво, воду та солодощі.

.Нагадаємо, що нині у Новоселиці діє Проект «Шлях до здорового способу життя через розвиток транскордонної спортивної інфраструктур». Його мета - розвиток спортивної інфраструктури відповідно до європейських стандартів щодо доступності населення до установ для занять спортом, а також надання можливості для проведення національних/ міжнародних турнірів.Головні завдання проекту:· Поліпшення співпраці між меріями міст Унгени і Новоселиця та іншими державними установами, а також з неурядовими організаціями, які організовують спортивні заходи та пропагують здоровий спосіб життя;· Організація спортивних заходів, а також зацікавленості та мотивації до них, шляхом заохочення і стимулювання транскордонного співробітництва між спортивними командами в рамках транскордонних турнірів;· Заохочення до постійних занять фізичною культурою і спортом значної кількості людей з міст Унгени (Молдова) і Новоселиця. .

#проект #спорт #футбол

66 переглядів0 коментарів