top of page
  • Фото автораПрес-служба

У Новоселиці пройшли змагання рятувальників


Сьогодні, вже традиційно на р. Прут поблизу Новоселиці відбулися відкриті змагання серед волонтерських та професійних команд «Рятувальні роботи на воді». Участь у змаганнях взяли 9 команд з Львівської та Чернівецької областей.

Змагання проводились за підтримки Новоселицької міської ради ОТГ, ГО "Новоселицька Агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці", ГО "Новоселиця-Спрут", Новоселицький сектору ДСНС, а також за сприяння фірми "Євровікно-Новоселиця". Суддівську колегію очолював Микола Княгницький.

Як і завжди, метою заходу є підвищення технічних і тактичних вмінь та навичок, вдосконалення прийомів транспортування потерпілих, відпрацювання взаємодій волонтерських рятувальних загонів та загонів управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області.

Під час відкриття учасників змагань привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Каріна Поп, заступник голови районної ради Ольга Цуркан, голова Новоселицької міської ради об’єднаної територіальної громади Марія Нікорич, заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області Андрій Бринь.

А потім були власне змагання. Пройшовши всі непрості випробування за не надто сприятливих погодних умов, рятувальники і волонтери довели, що здатні надати своєчасну і кваліфіковану допомогу за найскладніших умов. А суддівська колегія визначила переможців у двох номінаціях - серед волонтерів і професійних рятувальників.

У професіоналів перемогу святкували гірничорятувальні команди Вижниці (І місце) та Львівщини (ІІ і ІІІ місця).

Серед волонтерських команд рівних не мав Новоселицmкий "Спрут", ІІ місце - чернівецька команда "X-ROAD" і на ІІІ-му команда волонтерів із Маршинців.

Нагороди призерам вручали міський голова Марія Нікорич, керівник "Агенції економічного розвитку та транскордонної співпраці" Світлана Скрикуляк та директор фірми "Євровікно-Новоселиця", великий шанувальник екстремальних видів спорту Юрій Мелентій.

#рятувальнаслужба #волонтер

51 перегляд0 коментарів