top of page
  • Фото автораПрес-служба

Новоселицю відвідали представники громад Вінницької, Черкаської та Полтавської областей


У Новоселиці побували представники громад Вінницької, Черкаської та Полтавської областей які зустрілися із міським головою Марією Нікорич та побували на обєктах Новоселицкої громади та в закладах, де реалізовувались проекти в рамках міжнародного співробітництва.

Візит організований Чернівецьким Центром Розвитку Місцевого Самоврядування в рамках навчальної поїздки представників громад ОТГ інших областей, серед яких були голови громад, старости та начальники відділів економіки та інвестицій.

Відповідно до тематики візиту міський голова презентувала проекти покращення системи управління твердими побутовими відходами, які були раніше здійснені у Новоселиці та перебувають в процесі реалізації, а також систем енергозбереження у ДНЗ, розвитку здорового способу життя шляхом вдосконалення транскордонної спортивної інфраструктури та інших міжнародних проектів, які реалізовуються у громаді.

Учасники віхити відвідали ДНЗ "Дзвіночок", зокрема, котельню, майданчики для збирання сміття, Новоселицьку ЦРЛ. Міський голова відповіла на численні питання щодо міжнародного співробітництва, а також проблематики новоствореної Новоселицької громади.

#візит #громада

45 переглядів0 коментарів