top of page
  • Фото автораПрес-служба

Відбулося засідання виконавчого комітету Новоселицької міської ради


Секретар адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новоселицької міської ради, начальник відділу юридично-кадрової роботи апарату виконавчого комітету Новоселицької міської ради Полковнікова О.В. доповіла про роботу адміністративної комісії.

За перше півріччя 2018 року відбулося 2-а засідання комісії при виконавчому комітеті міської ради розглянуто 23 протоколи. Разом з тим,мають місце ряд недоліків, які необхідно та можливо виправити. Виконком вирішив інформацію прийняти до відома.

Посадовим особам, які відповідають за роботу адміністративної комісії доручено досконально вивчати адміністративні матеріали, які надходять на розгляд та перевіряти належність справ до компетенції адміністративної комісії, продовжувати аналіз роботи комісії та стан виконання постанов про адміністративні правопорушення, вести роз’яснювальну роботу серед населення Новоселицької ОТГ щодо адміністративних правопорушень та відповідальності за їх вчинення.

Виконком затвердив протоколи засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі, затверджено протокол постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення.

Виконком також розглянув заяви громадян.

#виконком

66 переглядів0 коментарів