top of page
  • Фото автораПрес-служба

Відбулося засідання оргкомітету фестивалю "Радість родин"


Наприкінці серпня у Новоселиці та Чернівцях пройде фестиваль національних культур «Радість родин» («Bucuria neamului»). Фестиваль триватиме з 24 до 27 серпня 2018р., і пройде у Новоселиці, Чернівцях та інших населених пунктах області і району. 24-27 серпня 2017 року. Він розпочнеться у день незалежності України і завершиться у день незалежності Республіки Молдова.

Сьогодні відбулося засіданні оргкомітету, в якому взяв участь заступник голови Новоселицької міської ради ОТГ Деомид Шова.

Члени оргкомітету визначили основні заходи, організаційні і фінансові аспекти, обговорили «Положення» та творчий формат Міжнародного фестивалю національних культур «Радість родин» тощо. Планується, що , участь у фестивалі візьмуть колективи Чернівецької області, найбільше насамперед, Новоселицького району, Молдови, Румунії, Латвії, а також, можливо, Болгарії і Азербайджану.

Увасть у засіданні взяли і виступили І-ий заступник голови Новоселицької РДА Каріна Поп, голова Міжрайонного товариства молдавської культури Буковини Ю. Стаднічук, голова молодіжного руху «Урмашійлуй Штефан» Д. Ройбу, голова «Громадської асоціації молдавської молоді із Північної Бессарабії» С. Рябко, президент Міжнародного клубу культури і творчого співробітництва дітей та молоді «Колиска миру» І. Пілат, завідувач кабінету Чернівецького учбово-методичного центру культури Буковини І. Петрусяк та інші.

Юрія Стаднічука обрано головою оргкомітету, затвердили офіційну емблему фестивалю.

#фестиваль

76 переглядів0 коментарів