• Прес-служба

Жителі Новоселиці висловили своє баченння щодо роздільного збору сміття


В рамках проекту "Крок за кроком до роздільного збору сміття", що імплементуєтсья Новоселицькою міською радою в ході реалізації програми Молдова-Україна, 17 серпня 2018 року був проведений круглий стіл із жителями міста Новоселиця щодо роздільного збору сміття.

На даному заході були присутні: Марія Нікорич - міський голова, Світлана Скрикулк - голова громадської організації "Новоселицька агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці", Артем Якімець - координатор проекту та Сергій Чобан - представник організації, відповідальної за проведення дослідження методів роздільного збору сміття в приватному секторі міста Новоселиця.

Після вітального слова та короткого опису проекту та ходу його впровадженя від координатора, Сергій Чобан представив попередні результати опитування мешканців приватного сектору міста.

Присутні на круглому столі люди були задоволені роботою яка проводитсья у сфері поводження з твердими побутовими відходами та висловили свої пропозації та побажання щодо їх бачення менеджменту відходів.

#проект

Герб Новоселиці

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

Снимок.JPG
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon