top of page
  • Фото автораПрес-служба

Міський голова взяла участь у відкритті інклюзивно-ресурсного центру


Відбулося урочисте відкриття комунальної установи «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр», який створено з метою підтримки дітей з особливими освітніми потребами.

Участь в урочистому відкритті взяли: заступник голови обласної державної адміністрації М. Заячук, народний депутат України М. Бурбак, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації О. Палійчук, голова районної державної адміністрації Є. Бойко, голова районної ради Д. Вакарюк, голова Новоселицької міської об’єднаної територіальної громади М. Нікорич, начальник відділу освіти районної державної адміністрації А. Руснак, представники ОТГ, діти, які відвідуватимуть центр для занять, та їхні батьки. Освятив приміщення центру митрофорний протоієрей, настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці м.Новоселиця Євгеній Беженар.

Присутні на урочистому відкритті ознайомилися із облаштуванням кабінетів, а діти - ще й пригостилися солодощами.

КУ «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» було створено рішенням районної ради VII скликання від 7 грудня 2017 року. Установа надаватиме послуги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються в освітніх закладах Новоселицького району, Новоселицької, Мамалигівської та Магальської ОТГ. КУ «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» розміщений у приміщенні відділу освіти райдержадміністрації. З метою якісної роботи центру облаштовано приймальню, кабінети директора центру, вчителя-логопеда та вчителя-дефектолога, практичного психолога, кімнату для надання індивідуальної психолого-педагогічної допомоги, проведення групових психолого-педагогічних занять, кабінет лікувальної фізкультури. Забезпечено архітектурну доступність кабінетів та кімнат для дітей з особливими освітніми потребами.

На оснащення інклюзивно-ресурсного центру отримано державну субвенцію в обсязі 200 тис. грн. та 192 тис. грн.- на проведення корекційно-розвиткових занять (послуг) з дітьми, що мають особливі освітні потреби, які навчалися в інклюзивних та спеціальних класах закладів загальної середньої освіти, придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку для них. З районного бюджету виділено 40,0 тис.грн. для оснащення кабінету лікувальної фізкультури та проведення ремонтних робіт приміщень центру.

#освіта #відкриття

48 переглядів0 коментарів