top of page
  • Фото автораПрес-служба

Міський голова взяла учать у педагогічній конференції: "Нова українська школа"


Відбулася серпнева конференція працівників освіти Новоселицького району, головною темою якої стало обговорення «Концепції «Нової української школи»: перших кроків її реалізації в системі освіти Новоселицького району, а також Новоселицької, Мамалигівської і Магальської об'єднаних громад.

У серпневій конференції педагогів взяли участь керівники району: голова РДА Євгенія Бойко та голова райради Дмитро Вакарюк, голови Новоселицької та Магальської об'єднаних громад Марія Нікорич та Олена Нандриш, заступник голови Мамалигівської сільської ради Володимир Антончук.

Вони звернулись до присутніх на конференції директорів і заступників директорів навчальних і виховних закладів, педагогів, батьків із вітаннями, а також побажаннями щодо розвитку нової української школи, успішне майбутнє багато в чому залежить від ефективної взаємодії органів влади, місцевого самоврядування, педагогічних колективів та адміністрації навчальних закладів, а, насамперед від того, щоб вимоги Міністерства освіти не перевищували можливості Міністерства фінансів. Бо вже зараз впровадження нових стандартів призвело до серйозних проблем із забезпеченням не лише належним обладнанням та приміщеннями, а й до нестачі відповідних підручників і наочних матеріалів.

На початку заходу начальник відділу освіти Новоселицької РДА Аделіна Руснак привітала директорів, призначених вперше на основі відкритих конкурсів, педагогів-іменинників і ювілярів. Після чого розпочалася робота в своєрідних "модулях", цілком присвячена проблематиці впровадження і розвитку "Нової української школи".

Трансляція конференції велася в прямому ефірі, можливість чути її і висловити свою думку мали педагоги, які приєдналися через мережу Інтернет у своїх навчальних закладах.

Під час "модульної дискусії" учасники, поспілкувалися про те, що вже зроблено для цього, які ризики і труднощі виникають і як їх подолати, які пріоритетні завдання для педагогів, керівників закладів освіти, органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад.

#освіта #конференція

29 переглядів0 коментарів