top of page
  • Фото автораПрес-служба

На сесії Новоселицької міськради звітували про підготовку навчальних закладів


Відбулася сесія Новоселицької міської ради.

Заступник міського голови Деомид Шова прозвітував про підготовку навчальних закладів Новоселицької ОТГ до початку нового навчального року при цьому значну частину витрат взяв на себе бюджет громади. При тому, що зроблено чимало, далеко не всі питання, які накопичилося в навчальних закладах вдалося вирішити. Роботи триватимуть і надалі, у найближчий час очікується надходження від постачальників парт для «Нової української школи», дидактичних матеріалів для початкових класів тощо,коштів, на жаль, не вистачає не лише на належне укріплення матеріальної бази, а й на фінансування заробітної плати, що пов’язано із встановленими формульними розрахунками.

Сесія міської ради прийняла зміни до бюджету, а також розглянула питання добровільного приєднання до Новоселицької міської ради сіл Зелений Гай і Черленівка. Щодо Зеленого Гаю – рішення прийнято, стосовно Черленівки – ні, «проти» проголосували 10 депутатів, двоє – «за», шестеро утримались.

Сесія затвердила Програму підтримки матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, які розташовані на території Новоселицької ОТГ та надання фінансової допомоги окремим категоріям груп населення і за певними категоріями захворювання на 2018-2019 роки.

Розглянуто низку рішень із земельних питань, прийнято відповідні рішення.

#сесіяміськради

44 перегляди0 коментарів