top of page
  • Фото автораПрес-служба

Золотий дубль Всеукраїнського рівня новоселицьких водників


Для новоселицьких водників 2018 рік видався особливим. Цьогоріч виповнилося 10 років з часів повені, під час якої вони брали активну участь у порятунку людей. Крім цього, рік можна назвати багатим на призові місця та блискучі результати: перше місце на обласних змаганнях, перше місце на змаганнях «Рятувальні роботи», бронза Чемпіонату України з рафтингу, участь у водному поході. А наприкінці сезону маємо дві найважливіших події, - повідомляє голова спортивно-туристичного клубу «Новоселиця-СПРУТ» Микола Княгницький..

- По-перше, водний похід проведений вихованцями Новоселицького центру спортивного туризму річками Черемош та Прут переміг на Всеукраїнских змаганнях зі спортивних походів серед учнівської молоді.

По-друге, 16 вересня закінчився Чемпіонат України з водного туризму серед юнаків, який відбувався на річці Чорний Черемош. Крім обласної команди приймала участь команда від Новоселицької ОТГ. Варто зазначити, що Буковина - єдиний регіон, який був представлений двома командами.

Програма змагань складалася з трьох дистанцій: Слалом, Спринт та Рятувальні роботи, за участі двох екіпажів: катамаранів-двійок та катамаранів-четвірок.Було важко змагатися нашим водникам, особливо коли вони виявились наймолодшими учасниками (за це місцева Верховинська влада запровадила окрему нагороду).

Проте, у підсумку змагань, проявивши дисциплінованість, волю до перемоги та трохи «фарту» новоселицька команда стала чемпіоном України в загальнокомандному заліку. В особистому заліку катамаран-четвірка здобув срібло, а катамаран-двійка – бронзу України.

Вихованці Новоселичини продемонстрували свою майстерність та любов до водного туризму. Честь району захищали: Єнакій Георгій, Геба Дмитро, Бешлеу Іван, Андрусяк Олександр, Андрусяк Марина, Охремова Андріана, Штефанеса Іван, Бойко Віталій, Ксьонзов Василь. Тренер – Іван Княгницький.

Також двоє наших вихованців увійшли до складу обласної команди. Це Дорофтей Вадим та Ністрян Максим.Однак вони удвох не змогли повпливати на результат виступу обласної команди.

- Ми дякуємо всім, хто підтримував нашу команду. Особлива подяка батькам наших вихованців. За фінансову підтримку дякуємо Новоселицькій міськраді (Марія Нікоріч ), відділу освіти (Аделіна Руснак), Новоселицькій агенції економічного розвитку та транскордонної співпраці (Світлана Скрикуляк).


20 переглядів0 коментарів