top of page
  • Фото автораПрес-служба

Відбулася чергова сесія Новоселицької  міської ради ОТГ


Відбулася чергова сесія Новоселицької міської ради ОТГ, яку відкрила і вела міський голова Марія Нікорич. Перед початком засідання депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників на Сході України.

На розгляд депутатів винесли понад сорок питань порядку денного, більша частка яких – земельні.

Пунктом першим депутати схвалили рішення Новоселицької міської ради «Про добровільне приєднання Зеленогайської територіальної громади до Новоселицької об’єднаної територіальної громади». Остаточне рішення з цього приводу має прийняти тепер обласна влада.

Народні обранці також затвердили ставки земельного податку на землі лісогосподарського призначення на 2018 рік, Положення про конкурс на посаду директорів закладів загальної середньої освіти Новоселицької ОТГ, поклали на виконуючих обов’язки старост обов’язки з проведення реєстрації актів цивільного стану, надали дозвіл КУ «Новоселицька міська тепломережа» на укладання договору щодо розміщення та встановлення технічних елементів телекомунікаційних мереж та інших приймальних пристроїв на будівлях і спорудах, що перебувають у комунальній власності Новоселицької міської ради ОТГ.

Заступнику міського голови Сергію Арсенію відзнаку "100-річчя Буковинського Віча" вручила перший заступник голови РДА Каріна Поп, яка взяла участь у роботі сесії.

#сесіяміськради

29 переглядів0 коментарів