top of page
  • Фото автораПрес-служба

"Олімпійський тиждень" у Слобідському НВК


У Слобідському НВК пройшов " Олімпійський тиждень ".

Під час порведення заходу Олімпійський урок (презентація) на тему: «27 найяскравіших України у спорті за 27 років незалежності». На цьому уроці учні 5-11 класів ознайомилися з найкращими досягненнями українських спортсменів на світовому рівні. Учні 1-4 класів переглянули мультфільм «Як козаки олімпійцями стали».

Пройшов "День бігуна", який визначив найшвидших учнів 5-7 класів з бігу на 30м. та учнів 8-11 класів з бігу на 60м. Переможцями з бігу на 30 м стали: Богдан Білоус, учень 7 класу, та Валерія Вороновська, учениця 5 класу. Переможцями з бігу на 60м стали: Дмитро Юришин (11 клас) та Ганна Дорош (9 клас).

Пройшли «Веселі старти» для учнів 2-4 класів. Це традиційний вид змагань для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій для самих учасників, вболівальників та вчителів. Перемогу здобули учні 4 класу.

У "День стрибуна" пройшли змагання із стрибків у довжину з місця. Участь приймали учні 5-11 класів. Дальше всіх стрибнули учень 8 класу Віщак Андрій та учениця 7 класу Топорівська Кароліна, яка встановила рекорд школи зі стрибків у довжину з місця (200см.) серед дівчат.

Також був "Футбольний день". Свою ігрову майстерність демонстрували збірні команди всіх класів НВК. Матчі проходилися між 3 та 4кл. , 5 та 6 кл., 7 та 8 кл., 9 та 11класів. Перемогли команди 4-го, 6-го, 7-го та 9класів.

Підсумки проведення "Олімпійського тижня" підбили після закінчення змагань. Всі переможці були нагороджені солодкими подарунками.

#спорт #освіта #Слобода

67 переглядів0 коментарів