top of page
  • Фото автораПрес-служба

Кервіник обласного центру зайнятості знайомилась із ситуацією в Новоселицькій громаді


Директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко побувала у Новоселицькому районі. Відбулася зустріч з головою Новоселицької міської ради об’єднаної територіальної громади Марією Нікорич.

Під час зустрічі обговорено питання зайнятості населення ОТГ. Зокрема, Л. Кожолянко цікавилася, скільки осіб потрапили під скорочення, скільки вакансій з’явилися на базі ОТГ та яким чином вони укомплектовуються. Також обговорено питання організації та проведення громадських та тимчасових робіт.

Марія Нікорич окреслила стан справ у громаді. Директор Новоселицької районної філії ОЦЗ Едуард Топала зазначив, що фахівці служби зайнятості та міська рада тісно співпрацюють, проводиться активна спільна робота у сфері працевлаштування працівників територіальних громад, які наразі отримали статус безробітних.

Під час робочого візиту Л. Кожолянко та Е. Топала відвідали одне з найбільших підприємств району ДП «М'ясо Буковини» та спілкувалися з директором Іриною Шкуматовою.

ДП «М'ясо Буковини» на сьогодні є одним з найпотужніших на Новоселиччині та забезпечує роботою близько 200 осіб. Підприємство забезпечує довезення працівників та безкоштовне харчування, створені комфортні умови для роботи.

Керівник підприємства розповіла про перспективи й плани розширення виробництва, наголосивши на нестачі кваліфікованих кадрів на вакансії електрика, спеціаліста з ремонту холодильного обладнання, водіїв, агентів-консультантів, вантажників, прибиральників.

Любов Кожолянко поінформувала керівника підприємства про можливість навчання фахівців на замовлення роботодавця, компенсації єдиного соціального внеску за створення нових робочих місць та працевлаштування соціально вразливих верств населення.

#візит

44 перегляди0 коментарів