top of page
  • Фото автораПрес-служба

У Новоселиці відбувся "Твоя Країна fest"


Новоселиця стала шостою у переліку семи прикордонних міст України, де пройшов фестиваль "Твоя Країна fest".

Протягом майже чотирьох годин на новоселицькому стадіоні проходив музичний фестиваль "Твоя Країна fest", у якому взяли участь популярні українські виконавці - Фома та гурт "Мандри", "Антитіла", Марія Бурмака, Gypsy Lyre, Іванка Червінська та GrozovSka Band.

Фестиваль є проектом Міністерства інформаційної політики України на виконання указу Президента про підтримку української.

Головна мета фестивалю - об'єднання шляхом культурної комунікації територіальних громад, різновікової та різнонаціональної аудиторії прикордонних та віддалених міст України. За словами лідеру гурту "Мандри" Сергія Фоменка, основною ідеєю фестивалю є наближення невеликих прикордонних міст і містечок до якісної україномовної музики і популярних українських виконавців.

«Шляхом культурної комунікації ми можемо об'єднувати людей навколо української ідеї, навколо української мови, навколо української культури», - наголосив фронтмен «Мандрів».

Фестиваль проходитю у 7 містах: Ізмаїл (Одеська обл.), Генічеськ (Херсонська обл.), Маріуполь (Донецька обл.), Конотоп (Сумська обл.), Мукачево (Закарпатської обл.), Сарни (Рівненська обл), Новоселиця (Чернівецької обл.).

За словами народної артистки України Марії Бурмаки, такий підбір міст проведення фестивалю демонструє принцип децентралізації.

«Такі невеликі міста можуть стати в цей момент центром, аби люди приїхали туди», - підкреслила співачка, наголосивши на важливості проведення таких культурних подій у прикордонних містечках.

Лідер українського гурту «Тартак» Сашко Положинський наголосив на аполітичності фестивалю, незважаючи на держпідтримку в його проведенні.

«Приємно мати можливість, завдяки такому фестивалю, нарешті, за 25 років активної концертної діяльності вперше виступити в таких містах", - підкреслив він.

#культура #концерт #фестиваль

70 переглядів0 коментарів