top of page
  • Фото автораПрес-служба

В рамках міжнародної Програми реформи освіти


В рамках міжнародної Програми реформи освіти в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки Фінляндії на Новоселиччину завітала експерт-консультант з питань освіти Міністерства освіти та науки Фінляндії Сірпа Вінерва, яка має 30-річний досвід співпраці в галузі розвитку освіти в Африці, Азії та Латинській Америці.

Представника іноземної делегації супроводжували освітяни області, зокрема Мар’яна Унгурян - головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, Любов Тарангул – директор Чернівецької філії Інституту модернізації змісту освіти, Ольга Остафій – методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Основною метою візиту було ознайомлення з багаторічним досвідом діяльності закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин, який буде використаний під час запровадження спільної Українсько-Фінської програми.

Досвід Новоселиччини представив Новоселицький районний ліцей.

На початку зустрічі начальник відділу освіти райдержадміністрації Аделіна Руснак розповіла про систему освіти в районі, здобутки освітян та перспективи розвитку галузі.

З привітаннями до гостей звернувся заступник Новоселицького міського голови Сергій Арсеній, який акцентував увагу на співпраці громади із освітніми закладами.

Продовжила зустріч директор ліцею Інна Каліструк, яка розповіла про систему роботи закладу, поділилася досвідом у впровадженні білінгвальної освіти.

У другій частині зустрічі у форматі “круглого столу” пані Сірпа Вінерва мала можливість поспілкуватися з педагогічним колективом, який, в свою чергу, на високому методичному рівні презентував власні напрацювання, ідеї, педагогічні знахідки та творчі досягнення.

#освіта

21 перегляд0 коментарів