top of page
  • Фото автораПрес-служба

Колеги з трьох областей знайомились із досвідом Новоселицької громади


Сьогодні до Новоселицької ОТГ завітали гості – представники об’єднаних територіальних громад Запорізької, Черкаської та Хмельницької областей. Делегацію супроводжував регіональний координатор ЧВП центру розвитку місцевого самоврядування Т. Прокоп.

Новоселицький міський голова М. Нікорич привітала учасників делегації та ознайомила їх з роботою громади щодо реалізації різноманітних проектів, у тому чисті міжнародних. Гості дізналися пр реалізацією в Новоселицькій ОТГ Програми Східного Партнерства Територіального Співробітництва «Молдова-Україна».

Під час відвідин ДНЗ «Дзвіночок» м.Новоселиця учасники делегації ознайомились з результатами реалізації двох проектів - «Енергозберігаючі заходи ДНЗ «Дзвіночок» (ПРООН) та “Енергоефективний дитячий садок у м.Новоселиця”, донор - Представництво ЄС в Україні, завдяки яким було встановлено металопластикові вікна та двері, обладнання автономної котельні, покращено термоізоляцію корпусів дитячого садка, утеплено фасадні стіни, відремонтовано дах старого корпусу та вентиляційні канали.

Особливу увагу у гостей викликала реалізація інфраструктурних проектів Новоселицької ОТГ у 2018 році. Зокрема ремонт даху з енергозберігаючими технологіями у Новоселицькому районному ліцеї та Маршинецькому НВК.

У селі Строїнці гості побували на стадіоні, де реалізується проект з відновлення спортивної інфраструктури - ремонту приміщення та встановлення глядацьких трибун на сільському стадіоні.

#громада #візит

111 переглядів0 коментарів