top of page
  • Фото автораПрес-служба

Повідомляє ОДПІ


Платники Новоселиччини, Хотинщини, Герцаївщини спрямували до бюджетів понад 137,3 мільйона гривень ПДФО

Оподаткування зарплат та інших доходів платників податків Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області дозволило поповнити бюджети на 137340,2 тис. гривень. Надходження податку на доходи фізичних осіб за вісім місяців перевищили рівень минулого року на 26279,9 тис. гривень або майже на 23,7 відсотки.

Із загальної суми до державного бюджету надійшов 34335,5 тис. гривень, що майже на 6570,0 тисяч гривень більше, ніж торік. До місцевих скарбниць перераховано 103004,7 тис. гривень, порівняно з аналогічним періодом 2017 року зростання склало 19709,5 тис. гривень.

На збільшення надходжень податку вплинули декілька факторів, зокрема, підвищення мінімальних зарплат, спільний контроль органів виконавчої влади і місцевого самоврядування за своєчасністю виплати заробітних плат на рівні не менше встановленого законодавством, а також заходи з детінізації ринку праці.

До Місцевих бюджетів Новоселиччини, Хотинщини, Герцаївщини надійшло 26 мільйонів гривень плати за землю

Новоселицьке управління ГУ ДФС у Чернівецькій області інформує, по земельному податку до місцевих бюджетів Новоселиччини, Хотинщини, Герцаївщини за 8 місяців 2018 року надійшло 26256,2 тис. грн. Досягнуто ріст збору до минулого року на 1172,0 тис. грн.

В тому числі земельного податку з юридичних осіб надійшло 12183,1 тис.грн., від фізичних осіб надійшло земельного податку в сумі 15272,1 тис.грн., що на 2371,0 тис.грн. більше надходжень минулого року.

За серпень п.р. надійшло 5836,4 тис. грн. земельного податку. Досягнуто ріст збору до минулого року на 981,5 тис. грн.

Проінформували в Новоселицькому управлінні ГУ ДФС у Чернівецькій області і щодо динаміки надходжень плати за землю.

Так, щомісячні надходження податку у січні, лютому в середньому 2374,4 тис.грн., березні, квітні, травні –середньомісячний показник склав 2536,4 тис. грн.

Після отримання податкових повідомлень-рішень по платі за землю, податкові надходження зросли зокрема, у червні – 3374,5 тис. грн, липні – 3602,3 тис. грн., серпні – 5836,4 тис. гривень.

За словами начальника Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області Яни Габовди, основними факторами зростання надходжень плати за землю стала своєчасна індексація та оновлення нормативної грошової оцінки земель, укладання нових договорів оренди з врахуванням реальної вартості землі, збільшення ставок земельного податку органами місцевого самоврядування та відміна необґрунтованих пільг.

Досить ефективно позначилась на результатах надходжень співпраця з органами місцевого самоврядування. Відтак ті громади, які подбали про проведення інвентаризації земель та отримання реальної вартості землі в ході переукладення договорів оренди, отримали відповідний фінансовий ресурс.

#податкова

8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, 3 березня в Реєстрі електронних документів на сайті ДПС з'явилися електронні формати для єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ. У податковій