• Прес-служба

Спеціаліст ресторанної справи, пекар, кухар, бармен та офіціант – учні знайомились з професіями


Світ професій… Це світ – великий та різноманітний. Для кожної людини обрати професію та фах за покликом душі, за вміннями та можливостями – справа життя. А починається все ще зі школи. Діти відвідують гуртки, спортивні секції та визначаються з напрямком майбутньої сфери діяльності.

Обрати найкращий варіант – не так вже й легко. Аби допомогти майбутнім абітурієнтам служба зайнятості постійно проводить різноманітні заходи з профорієнтації. Одна з найулюбленіших для молоді – професіографічна екскурсія.

Одна з таких екскурсій відбулася 27 вересня для старшокласників Новоселицької ЗОШ №3 до ресторан - лаунч-бару "VIP-Rosana".

Учнів радо зустрів колектив закладу та власник Оксана Беженар. Для них провели майстер-клас з оформлення святкового столу, обслуговування клієнтів, з етики поведінки офіціанта й бармена. Навіть розповіли як правильно формувати меню та для чого бармену потрібно стільки різних приладів та різноманітного посуду.

Пані Оксана розповіла про професію спеціаліста ресторанної справи, а її помічниці про роботу пекаря, кухара, бармена та офіціанта.

Діти слухали з великою цікавістю, відкрили для себе багато нового та дехто з них виявив бажання після здобуття атестату вивчитись на бармена.

Провідний фахівець з профорієнтації Новоселицької районної філії ОЦЗ Інга Бурдужук розповіла за яких умов можна здобути кваліфікацію та фах безкоштовно. І не лише як бармен або офіціант, а й багато інших напрямків роботи та отримання кваліфікації за сприянням служби зайнятості.

Для юнаків влаштували змагання хто швидше та за всіма вимогами сервірує святковий стіл.

А на завершення всі переконалися, що кваліфікований пекар може задовільнити забаганки найвибагливіших гурманів та смакуючи піцу жваво обговорювали захід.

#освіта

0 перегляд
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon