• Прес-служба

Новоселицька ОТГ стала учасницею проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад мали


Новоселицька ОТГ одна з десяти об’єднаних територіальних громад, яка на конкурсних засадах стала учасницею проекту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом. Всього під час конкурсного відбору опрацьовано 61 заявку, - повідомили у Чернівецькій ОДА.

Робота з реалізації Проекту розпочнеться у жовтні 2018 року після завершення конкурсного відбору кваліфікованих експертів, що спеціалізуються на розробленні стратегічних та програмних документів.

Завдяки участі в зазначеному проекті Новоселицька ОТГ розроблятиме за допомогою кваліфікованих фахівців проект стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади, план заходів з її реалізації та відповідну систему моніторингу. Розроблення відповідних документів для територіальних громад буде безкоштовним.

Зазначений напрям у діяльності та розвитку об’єднаних територіальних громад, є вкрай важливим, адже якісна планувальна документація – це основа для розвитку територій, один з інструментів, який сприяє підвищенню їх конкурентоспроможності, залученню додаткових ресурсів, в тому числі, інвестицій.

#громада #Новоселиця

61 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon