• Прес-служба

Фіскали Новоселиччини під час семінару розповіли про новації із ЄСВ та РРО


Першим питанням вересневих семінарів для платників податків, що проводилися у Новоселицькому управлінні Головного управління ДФС у Чернівецькій області , стали законодавчі зміни щодо складання звітності з єдиного внеску. Фахівці під час семінару детально пояснювали тонкощі заповнення додатку 4 для роботодавців, акцентували увагу на формуванні нового додатку 5 для фізичних осіб – підприємців, порядку звітування та сплати ЄСВ при ліквідації суб’єкта господарювання, відповідальності за порушення законодавства по єдиному внеску.

Крім того, запрошені фахівці управління Пенсійного фонду у Новоселицькому районі довели до присутніх новації заповнення додатку 4 для роботодавців.

Серед питань, які ще висвітлювалися під час семінару начальником Новоселицької ОДПІ Анжелою Паскар – це зміни у порядку проведення готівкових розрахунків, використання РРО, порядку заокруглення в касових чеках та нововведення з податку на доходи фізичних осіб, зокрема, розширення переліку витрат, що дають право на податкову знижку.

Наприкінці зібрання платники отримати відповіді на всі свої запитання щодо застосування норм податкового та пенсійного законодавства.

#податкова

11 перегляд0 коментар
Герб Новоселиці

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

Снимок.JPG
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon