top of page
  • Фото автораПрес-служба

Фіскали Новоселиччини під час семінару розповіли про новації із ЄСВ та РРО


Першим питанням вересневих семінарів для платників податків, що проводилися у Новоселицькому управлінні Головного управління ДФС у Чернівецькій області , стали законодавчі зміни щодо складання звітності з єдиного внеску. Фахівці під час семінару детально пояснювали тонкощі заповнення додатку 4 для роботодавців, акцентували увагу на формуванні нового додатку 5 для фізичних осіб – підприємців, порядку звітування та сплати ЄСВ при ліквідації суб’єкта господарювання, відповідальності за порушення законодавства по єдиному внеску.

Крім того, запрошені фахівці управління Пенсійного фонду у Новоселицькому районі довели до присутніх новації заповнення додатку 4 для роботодавців.

Серед питань, які ще висвітлювалися під час семінару начальником Новоселицької ОДПІ Анжелою Паскар – це зміни у порядку проведення готівкових розрахунків, використання РРО, порядку заокруглення в касових чеках та нововведення з податку на доходи фізичних осіб, зокрема, розширення переліку витрат, що дають право на податкову знижку.

Наприкінці зібрання платники отримати відповіді на всі свої запитання щодо застосування норм податкового та пенсійного законодавства.

#податкова

12 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, 3 березня в Реєстрі електронних документів на сайті ДПС з'явилися електронні формати для єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ. У податковій