• Прес-служба

У Новоселиці відбудуться змагання в рамках транскордонного проекту (Прес-реліз)


З листопада 2017 року у рамках Програми Територіального Співробітництва Країн Східного Партнерства Україна-Молдова діє Проект «Шлях до здорового життя через розвиток транскордонної спортивної інфраструктури»

Метою проекту є розвиток спортивної інфраструктури відповідно до європейських стандартів щодо доступності населення до установ для занять спортом, а також надання можливості для проведення національних/ міжнародних турнірів.

Серед завдань, які передбачено Проектом, окрім поліпшення співпраці між меріями міст Унгень і Новоселиця та іншими державними установами, а також з неурядовими організаціями, які організовують спортивні заходи та пропагують здоровий спосіб життя – організаціяспортивних заходів, а також зацікавленості та мотивації до них, шляхом заохочення і стимулювання транскордонного співробітництва між спортивними командами в рамках транскордонних турнірів тощо.

Одним з головних заходів проекту є двосторонні транскордонні турніри з різних видів спорту. Так 29-31 жовтня у місті Новоселиця відбудеться перший такий турнір з волейболу серед дівчат та хлопців віком від 12 до 15 років та з футболу серед юнаків віком від 20 до 30 років.

Другий турнір відбудеться наприкінці року у місті Унгень, Молдова.

#спорт #проект

17 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon