top of page
  • Фото автораПрес-служба

Відбулися фінальні конференції за результатами транскордонних проектів


У м. Сучава, Румунія, відбулася фінальна конференція по Програмі Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, де делегація з Новоселиччини спільно з партнерами з Румунії та Молдови представила результати проекту "Підвищення безпеки життєдіяльності населення в долині р.Прут".

Участь в роботі конференції взяли заступник голови районної ради Ольга Цуркан, Новоселицький міський голова Марія Нікорич, керівник Новоселицької Агенції Економічного розвитку та транскордонної співпраці Світлана Скрикуляк, а також делегація Глибоцького району. Напередодні подібні конференції проходили у Чернівцях і Кишиневі, як містах, що представляють сторони-партнери в реалізації інших проектів за Програмами Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.

Світлана Скрикуляк, як проектний менеджер, презентувала результати проекту "Підвищення безпеки життєдіяльності населення в долині р.Прут". Також йшла мова про подальшу співпрацю трьох сусідніх країн в рамках програм «Румунія-Україна» та «Румунія - Республіка Молдова» на наступні роки, позитивні результати, яких досягли учасники проектів, а також недоліки, що були виявлені під час і після їх реалізації.

Участь у конференції у Сучаві взяла заступник директора департаменту державних інвестиційних проектів Міністерства економічного розвитку та торгівлі України Ганна Бєлоколос , яка зустрілась з представниками Новоселицької та Глибоцької делегацій. Мова йшла про державну підтримку міжнародних проектів та необхідність активізації участі громад у міжнародній інвестиційній діяльності.

#конференція #програма

45 переглядів0 коментарів