• Прес-служба

Міжнародне спортивне свято у Новоселиці


У листопаді 2017 року у рамках Програми Територіального Співробітництва Країн Східного Партнерства Україна-Молдова стартував Проект «Шлях до здорового життя через розвиток транскордонної спортивної інфраструктури», участь в якому, як партнери, беруть міста Новоселиця і Унгени.

Метою проекту є розвиток спортивної інфраструктури відповідно до європейських стандартів щодо доступності населення до установ для занять спортом, а також надання можливості для проведення національних і міжнародних турнірів.

Серед завдань, які передбачено Проектом, окрім поліпшення співпраці між меріями міст Унгени та Новоселиця, іншими державними установами, а також неурядовими організаціями, які організовують спортивні заходи та пропагують здоровий спосіб життя, є також організаціяспортивних заходів, заохочення і стимулювання транскордонного співробітництва між спортивними командами в рамках транскордонних турнірів тощо.

29-31 жовтня, у Новоселиці відбувся перший міжнародний турнір в рамках проекту транскордонної співпраці «Шлях до здорового життя через розвиток транскордонної спортивної інфраструктури». Змагання проходили у спортивному залі РБК (волейбол серед юнаків та дівчат) та на міському стадіоні (футбол серед дорослих).

Як зазначила міський голова Марія Нікорич, Новоселицька міська рада є партнером проекту. Перший міжнародний турнір між командами міст Новоселиця і Унгени з волейболу та футболу є одним із ключових етапів його реалізації. Адже головною метою є не стільки, так би мовити, матеріальна частина проекту, яка передбачає побудову спортивних майданчиків, хоча це, звісно, дуже важливо для громади, а залучення молоді і дорослих до спорту і здорового способу життя. Цей проект дає можливість залучити широкі верстви населення до занять спортом.

За словами модератора проекту Артема Якимця, змагання - це один з головних заходів у проекті. Місто Унгени представило три командами, які представлені спортсменами різних вікових категорій. Наразі транскордонна співпраця триває, і можна сказати, що проект виходить на "фінішну пряму". Ниніпланується проведення тендеру і невдовзі розпочнеться виконання робіт з побудови спортивних майданчиків на міському стадіоні. Крім того, до кінця листопада, мають відбутися змагання в Унгенах. Нині визначаються види спорту і вікові категорії команд, які візьмуть участь у цих змаганнях.

Що ж до турніру у Новоселиці - він виявився не очікувано напруженимі навіть драматичним. У змаганнях з волейболу серед дівчат лідерство одразу перехопила молдовська команда. Вони впевнено перемогли у перших двох іграх. Але в третій новосельчанкам вдалося перехопити ініціативу і наступні три тайми вони здолали суперниць з великим розривом у рахунку і здобули перемогу 3:2. Волейбольні двобої серед юнаків завершились переконливою перемогою команди з Унген.

Футбольний матч серед дорослих команд проходив на міському стадіоні. За підтримки численних вболівальників новоселицька команда впевнено перемагала 3:0. І, мабуть, вже відчували смак перемоги, а тому дозволили собі втратити пильність. Цим скористалися гості, які зуміли зібратися і забити п'ять (!) голів поспіль у ворота суперників, здобувши заслужену перемогу 5:3.

#спорт #проект

Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon