top of page
  • Фото автораПрес-служба

Відбулося чергове засідання міжнародної команди проекту "Крок за кроком до роздільного збору см


У Новоселицькій міській раді відбулося чергове засідання міжнародної команди проекту "Крок за кроком до роздільного збору сміття", який реалізується за Програмою Східного Партнерства Територіального Співробітництва Україна-Молдова.

Учасники засідання обговорили хід впровадження проекту, етапи, які уже реалізовані, результати моніторингових, агітаційних і медійних компаній та подальші кроки для успішної реалізації проекту та досягнення його головної мети: виховання належного ставлення до проблеми збирання та утилізації сміття, впровадження практики роздільного збору сміття у м. Новоселиця та та комуни Сарата Веке (Фалештський район, Республіка Молдова).

Участь у засіданні взяли міський голова Марія Нікорич, менеджер проекту Віктор Чимпоєш (Молдова), модератор проекту, керівник "Новоселицької Агенції Економічного розвитку та транскордонної співпраці" Світлана Скрикуляк, координатор проекту Артем Якимець, представники партнерів, органів місцевого самоврядування, компаній з управління відходів м. Новоселиці та комуни Сарата Веке.

Під час засідання було обговорено подальші кроки, які необхідно здійснити для досягнення результатів, які передбачає проект, наступне засідання відбудеться у м. Фалешти.

#проект #засідання

51 перегляд0 коментарів