top of page
  • Фото автораПрес-служба

Запрошуємо взяти участь в опитуванні


Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Новоселицька міська територіальна громада, в рамках проекту, що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом, погодилися встановити партнерські відносини з метою розроблення стратегічних та програмних документів для Новоселицької міської територіальної громади.

У рамках партнерства буде розроблено проект стратегії розвитку територіальної громади, план заходів із реалізації стратегії розвитку територіальної громади, система моніторингу тощо.

З метою визначення обсягу питань, якими може і повинна займатися ОТГ просимо заповнити

Анкету-дослідження, яку розміщено нижче, яка дозволить органам місцевого самоврядування ознайомитись з поглядами і думками жителів нашої громади. Ми віримо, що отримані таким чином знання,дозволять виконкому та іншим установам громади вдосконалювати громадські послуги і нададуть можливість планувати розвиток нашої спільноти!

Участь в опитуванні є добровільною. Ви можете відмовитися від відповідей на деякі запитання. У цьому випадку, будь ласка, просто пропустіть ці питання, на які з будь-яких причин не хочете відповідати.

Ми дуже хочемо, щоб до нас повернулася якнайбільша кількість розданих анкет. Тільки тоді ми можемо визнати наше дослідження цінним і таким, що виконує вимоги відповідних соціальних досліджень.

Анкета повністю анонімна - Ваші відповіді на питання є конфіденційними. Вся отримана інформація буде використовуватися виключно для формування сукупних порівняльних даних. Жодним чином заповнена Вами анкета не буде доступною для широкого загалу.

Наперед дякуємо за ваш час і зусилля, присвячені на заповнення анкети. Віримо, що питання анкети виявляться для вас цікавими. Результати дослідження будуть доступні громадськості.

Заповнити анкету можна ТУТ


111 переглядів0 коментарів