top of page
  • Фото автораПрес-служба

Виконком міської ради ухвалив проект бюджету на 2019 рік


Виконком Новоселицької міської ради розглянув проект бюджету на 2019 рік, який буде винечено на розгляд найближчої сесії міської ради.

Дохідна частина бюджету на 2019 рік складе понад 147 млн. грн., більша частина витрат - понад 92 мільйонів гривень передбачено на заклади освіти, при цьому на заробітну плату працівникам закладів освіти за освітньою субвенцією не вистачатиме 6,8 млн. грн. Це пов'язано із формулою, за якою розраховується субвенція закладам освіти відповідно до наповнюваності класів.

Про роботу клубних установ на території Новоселицької міської ради доповів начальник відділу культури, молоді та спорту міської ради М. Козубовський. Прийнято план роботи виконкому міської ради на перше півріччя 2018 року, ухвалено на розгляд сесії цільові програми розвитку Новоселицької ОТГ: "Соціального та економічного розвитку Новоселицької ОТГ на 2019 рік" та "З благоустрою Новоселицької ОТГ на 2019-2020 роки".

Затверджено перелік об’єктів та видів робіт, які будуть виконувати особи засуджені до громадських робіт, та порушники на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам Новоселицької ОТГ.

Виконком прийняв рішення "Про організацію святкування Новорічних та Різдвяних свят в Новоселицькій ОТГ", заборонив застосування піротехнічних засобів на період святкування Новорічних тг Різдвяних свят, визначив місця торгівлі новорічними ялинками за клопотаннями підприємців, прийняв інші рішення щодо життєдіяльності громади .

#бюджет #виконком

109 переглядів0 коментарів