top of page
  • Фото автораПрес-служба

Комісія міськради розглянула ситуацію в зв'язку із захворюванням на кір


Під головуванням міського голови - голови комісії з питань ТЕБ та НС М. Нікорич відбулося засідання комісії щодо заходів з попередження захворюваністю на кір населення на території Новоселицької міської ради об’єднаної територіальної громади.

Виконуючий обов'язки завідувача Новоселицького міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» В. Хмель, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» В. Бежана доповіли про ситуацію із захворюваністю серед мешканців громади.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення, комісія рекомендувала в.о старостам старостинського округів вжити заходів щодо забезпечення рекомендованого Всесвітньою організацією охорони здоров’я обсягу охоплення профілактичними щепленнями та недопущення невакцинованих (за відсутності протипоказань) дітей відвідувати дошкільні заклади, заклади освіти і культури, відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», забезпечити інформування населення через засоби масової інформації про епідемічну ситуацію, профілактику кору та проведені заходи, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» контролювати проведення щеплень дітям під час проведення додаткових заходів імунізації проти кору.

Також було обговорено додаткові заходи з пожежної безпеки у побуті та під час опалювального сезону, недопущення випадків пожеж у житловому секторі; щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах громади в зимовий період 2018-2019, створити мобільні групи для здійснення перевірок місць лову риби в зимовий період, визначити місця купання населення під час святкування «Водохреща – 2019»; затверджено графіку чергувань відповідальних від Новоселицької міської ради на вихідні та святкові дні з 23.12.2018р. по 07.01.2019.


150 переглядів0 коментарів