top of page
  • Фото автораПрес-служба

Сесія міської ради прийняла бюджет громади на 2019 рік


Відповідне рішення було прийнято сесією міської ради.

Доходи міського бюджету на наступний рік визначено у сумі 147 млн. 802,6 тис. грн., видатки міського бюджету відповідно, - 147802,6 тис. грн., резервний фонд міського бюджету складатиме 1 млн. грн., захищеними видатками міського бюджету видатки загального фонду визначено, відповідно законодавства: на оплату праці працівників бюджетних установ; нарахування на заробітну плату; придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів; забезпечення продуктами харчування; оплату комунальних послуг та енергоносіїв; поточні трансферти населенню; поточні трансферти місцевим бюджетам.

Міська рада прийняла зміни до бюджету на 2018 рік, програми "Соціального та економічного розвитку Новоселицької ОТГ на 2019 рік" та "З благоустрою Новоселицької ОТГ на 2019-2020 роки", "Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік".

Прийнято рішення про план роботи міської ради у І-му кварталі наступного року, щодо вартості та плати за харчування дітей в ДНЗ та ЗОШ об'єднаної громади, затверджено регуляторні акти міської ради, прийнято низку рішень із земельних питань.

Участь в роботі сесії взяв заступник голови РДА І. Пазяк, який вручив відзнаку "100 років Буковинського Віче" депутату міської ради О. Нікітіну.

#сесіяміськради

98 переглядів0 коментарів