• Прес-служба

Відбувся турнір-відповідь  в Унгенах


В рамках впровадження проекту "Шлях до здорового життя через розвиток транскордонної спортивної інфраструктури" 11-13 січня 2019 року відбувся другий транскордонний спортивний турнір у м. Унгень (Республіка Молдова) між містами Новоселиця та Унгень.

Замагання відбувалися між різними віковими групами та з різних видів спорту, а саме місто Новоселиця представляли дві команди з футболу (юнаки та дорослі) та з волейболу (дівчата та чоловіки ).

На змаганнях були присутні партнери проекту:

Міська рада Унгень,

Міська рада Новоселиці,

Регіональний центр сталого розвитку

Новоселицький районний фізкультурно-оздоровчий клуб "Колос".

Привітали учасників мер міста Унгень Александр Амброс, секретар Новоселицької міськради Вадим Рошка, голова РФОК "Колос" Георгій Кіріл.

Господарі майданчиків підготувалися ґрунтовно, і хоча ігри були швидше товариські, в спортивних залах будинку культури (волейбол) та місцевого ліцею (міні-футбол) пристрасті розгорілися не на жарт. На жаль, новосельчанам не вдалося вирвати перемогу у суперників у волейбольних змаганнях, в футболі серед дорослих перемогу святкували гості, юнаки поступилися суперникам. Вті, жоден з учасників не залишився без дипломів і нагород.

#спорт #проект

42 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon