• Прес-служба

У Новоселиці відкрили пам'ятну дошку Володимиру і Олександру Шкуматовим


Минув рік відтоді, як передчасно пішли з життя директор ДП «М’ясо Буковини», Почесний громадянин м. Новоселиця Шкуматов Володимир Григорович та його син, голова правління ВАТ "Новоселицький птахокомбінат" Олександр Волоимирович Шкуматов.

Сьогодні з ініціативи колективу, за рішенням Новоселицької міської ради та з нагоди річниці від часу смерті біля центрального входу на підприємство встановлено та освячено меморіальну дошку Володимиру і Олександру Шкуматовим.

"Життя Володимира Григоровича і Олександра Володимировича– зразок людської гідності, добропорядності, уміння працювати з людьми, - зазначила в поминальному слові міський голова М. Нікорич. -. Вони завжди вирізнялися характером, творчою ініціативою, перспективним баченням розвитку підприємства і рідного міста, здатністю співчувати і допомагати тим, хто їх оточував. Ми любили і поважали їх за добре ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм. Світла пам’ять про Володимира Григоровича і Олександра Володимировича назавжди збережеться в наших серцях."

До присутніх звернулися директор ДП "М'ясо Буковини" Ірина Шкуматова, друзі та члени колективу. Освятили меморіальну дошку та відслужили молебень отці Петро Горбуль та Євген Беженар.


159 перегляд0 коментар
Снимок.JPG
Банер_ТГ.jpg
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon