• Прес-служба

У Новоселиці відкрили пам'ятну дошку Володимиру і Олександру Шкуматовим


Минув рік відтоді, як передчасно пішли з життя директор ДП «М’ясо Буковини», Почесний громадянин м. Новоселиця Шкуматов Володимир Григорович та його син, голова правління ВАТ "Новоселицький птахокомбінат" Олександр Волоимирович Шкуматов.

Сьогодні з ініціативи колективу, за рішенням Новоселицької міської ради та з нагоди річниці від часу смерті біля центрального входу на підприємство встановлено та освячено меморіальну дошку Володимиру і Олександру Шкуматовим.

"Життя Володимира Григоровича і Олександра Володимировича– зразок людської гідності, добропорядності, уміння працювати з людьми, - зазначила в поминальному слові міський голова М. Нікорич. -. Вони завжди вирізнялися характером, творчою ініціативою, перспективним баченням розвитку підприємства і рідного міста, здатністю співчувати і допомагати тим, хто їх оточував. Ми любили і поважали їх за добре ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм. Світла пам’ять про Володимира Григоровича і Олександра Володимировича назавжди збережеться в наших серцях."

До присутніх звернулися директор ДП "М'ясо Буковини" Ірина Шкуматова, друзі та члени колективу. Освятили меморіальну дошку та відслужили молебень отці Петро Горбуль та Євген Беженар.


0 перегляд
Снимок.JPG

Всі права захищено© 2013

Офіційний сайт Новоселицької міської ради об'єднаної територіальної громади

e-mail: novmeria@i.ua

Тел.: +38 (03733) 5-09-88

 Адреса для листування: 

вул. Чкалова,3, м. Новоселиця,

Чернівецька обл., Україна, 60300

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon