top of page
  • Фото автораПрес-служба

У Новоселиці розпочали громадське обговорення щодо перейменування   вулиці Промислової  на вулицю Шк


Новоселицька міськрада розпочала процедуру обговорення щодо пропонується змінити назву вулиці Промислова на вулицю Шкуматових, видатних особистостей Новоселиччини, активних громадських діячів, меценатів, талановитих управлінців - колишнього співвласника та директора ДП «М'ясо Буковини» ВАТ «Новоселицький птахокомбінат», депутата міської ради декількох скликань, почесного громадянина м.Новоселиця, Шкуматова Володимира Григоровича та колишнього співвласника та Генерального директора ВАТ «Новоселицький птахокомбінат», члена виконавчого комітету Новоселицької міської ради Шкуматова Олександра Володимировича.

Пропозиція щодо зміни назви вулиці Промислова на вулицю Шкуматових надійшла від трудового колективу Дочірнього підприємства «М'ясо Буковини» ВАТ «Новоселицький птахокомбінат» .

Громадське обговорення відбудеться 5 квітня 2019 року о 15-00 год. за адресою м.Новоселиця, вул. Чкалова,3, зал засідань.

Пропозиції і зауваження подаються на поштову адресу : м.Новоселиця, вул..Чкалова,3 та на адресу електронної пошти: novmeria@gmail.com до 4 квітня 2019 року включно. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Також свої пропозиції ви можете висловити ТУТ.

Завантажити Інформаційне повідомлення


113 переглядів0 коментарів