top of page
  • Фото автораПрес-служба

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав


Сьогодні у Новоселицькому РБК з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану відбулися урочисті збори.

Участь взяли воїни-афганці, їх родичі, військовослужбовці, жителі м. Новоселиця та Новоселицького району. Перед початком колишні солдати поклали квіти до пам’ятного знаку, де буде встановлено памятник загиблим і померлим воїнам-афганцям.

У фойє районного будинку культури воїнам вручали символічні листівки і календарі, присвячені 30-річчю від дня виведення військ з Афганістану.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів, загиблих у різні часи, виконуючи наказ Вітчизни.

Учасників зборів, присутніх я заступник голови районної державної адміністрації Іван Пазяк, заступник голови районної ради Ольга Цуркан, які вручили спільні грамоти. За рішенням виконкому колишніх воїнів, які беруть активну участь у громадському житті привітала та вручила подяки і матеріальну допомогу міський голова Марія Нікорич.

Своїх побратимів привітав голова обласної та районної організації «Української спілки ветеранів Афганістану» Петро Раца. На сцену вийшли також родичі загиблих афганців – Олександра Сєрікова та Володимира Горячківського. На екрані глядачам демонстрували фото воїнів-афганців нашого району та їх відеорозповіді.

Учасники бойових дій на території інших держав були нагороджені ювілейними медалями «30 років з дня виведення військ з Афганістану».

Також грамоти і подарунки афганцям вручив народний депутат Григорій Тіміш.

Концерт до пам'ятної дати підготували аматори сцени Новоселиччини.

#збори #святкування

72 перегляди0 коментарів